en
pl
home
akademia-renowacji.jpg retro_2-29_of_33.jpg

Szereg merytorycznych prezentacji, szkoleń, warsztatów i spotkań z ciekawymi osobistościami świata motoryzacji. Będziemy mówili m.in. o takich tematach jak rejestracja pojazdów zabytkowych, badania techniczne pojazdów retro, wpis do rejestru zabytków, „białe karty”, naprawy mechaniczne zabytków, naprawy rozruszników i prądnic, cynowanie, systemy zasilania silników, chromowanie, materiały lakiernicze.

2bprotect_logo.JPG 1.jpg

Powietrzne kapsuły garażowe Amazon Protection® to innowacyjne rozwiązanie, które w efektywny sposób chroni każdy samochód lub motocykl przed uszkodzeniami mechanicznymi, kondensacją wilgoci, korozją, kurzem, brudem, gryzoniami, insektami, itd.

zdzis.com Moto

screenshot_2.jpg

Zdziś nie jest zwykłą giełdą, to autorski przegląd ogłoszeń, który cały czas się rozwija!

Misją zDzisia jest dostarczyć Ci codziennie przegląd najlepszych ofert ze światowego rynku . Nasz newsletter to autorski przegląd najświeższych perełek na najlepszych portalach aukcyjnych, wykonany starannie przez pasjonatów tematu, kolekcjonerów, ekspertów.

4.jpg screenshot_1.jpg

Automobil Hotel *** powstał w 2014 roku. Nietuzinkowa idea nawiązania do najpiękniejszych aspektów historii motoryzacji czyni ten hotel wyjątkowym na turystycznej mapie Krakowa.

Nowocześnie urządzone wnętrza, pomocny personel, moto-ciekawostki, moto-ekspozycje, moto-wystrój -  już od progu Goście wkraczają w oryginalny świat zabytkowych samochodów.

profitechnik_logotyp.jpg screenshot_2-002.jpg

Sklep z narzędziami Profitechnik to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – odpowiednie zarówno dla amatora, jak i profesjonalisty. W ofercie firmy Profitechnik znajdują się narzędzia warsztatowe najwyższej jakości, wykonane z solidnych materiałów, zapewniających trwałość i komfort użytkowania.

detail-king.png efekt-przed-po-detailing-samochodu-pozna

DetailKing Poznań

Każdy właściciel samochodu, chciałby aby jego pojazd zawsze wyglądał jak w dniu wyjazdu z fabryki, a wnętrze zaskakiwało świeżością. Właśnie na tym polega detailing. Na jak najstaranniejszej pielęgnacji pojazdu, z dbałością o najdrobniejsze detale, aby prezentował się on zawsze jak najlepiej i cieszył swego właściciela.

photo.jpg produkt_roku_2016.jpg
Myjki warsztatowe do mycia i czyszczenia części metalowych.
logo-1x.png enlight-15.jpg
Profesjonalne odnawianie samochodów oraz motocykli, oraz kompleksowa regeneracja części.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact