en
pl
home

id_039_grafika_retro_motor_show_02_a-1-2

thumbnail_kup_bilet_ticketmaster.png thumbnail_kup_bilet_tixer.png thumbnail_kup_bilet_empik-kopia.png thumbnail_kup_bilet-1.png thumbnail_kup_bilet.png

Ruszyła sprzedaż biletów na trzecią edycję  największych w Polsce targów pojazdów zabytkowych - Retro Motor Show. Tegoroczne targi odbywać się będą w dniach 26-28 października 2018. Nie zabraknie wielu nowych atrakcji, które będziemy ogłaszać na naszej stronie internetowej oraz Fan Page’u. Szykuje się niesamowity weekend pełen klasycznych, motoryzacyjnych wrażeń. W programie targów Retro Motor Show znajdziemy między innymi ekspozycję klasyków oraz  youngtimerów, pokazy napraw blacharsko-lakierniczych, metody napraw silników w pojazdach zabytkowych, wystawę pojazdów specjalistycznych, wojskowych, strażackich, motocykli, autobusów, rowerów, traktorów oraz spotkania z profesjonalistami z branży renowacji pojazdów zabytkowych i unikatowe szkolenia dla młodych adeptów tego cennego fachu. Jak co roku spotkasz u nas masę ciekawych ludzi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi klasycznej motoryzacji.

Nie może Ciebie zabraknąć! Kup bilet już dziś i przenieś się w czasie podczas Retro Motor Show 2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bilety dostępne są online na stronie internetowej TICKETMASTER, TIXER oraz stacjonarnie we wszystkich sklepach sieci EMPIK.

 Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact