en
pl
home

Sponsorzy i Patroni Medialni

PATRONAT HONOROWY
WSPÓŁPRACA MEDIALNA
GŁÓWNY PATRON INTERNETOWY
WSPÓŁPRACA MEDIALNA
PATRONI MEDIALNI
WSPÓŁPRACA MEDIALNA
PATRONI MEDIALNI
WSPÓŁPRACA MEDIALNA

Zapraszamy na Retro Motor Show 2018 | 26-28.10.2018 POZNAŃ

Retro Motor Show już 26 października w Poznaniu Trzecia już edycja targów Retro Motor Show bez wątpienia przyciągnie tłumy zwiedzających, których z roku na rok przybywa. W zeszłym roku na pasjonatów czekało 600 pojazdów zgromadzonych na 29 000 m². W tym roku liczymy na jeszcze więcej! Bogata i zróżnicowana ekspozycja oraz metody renowacji klasyków prezentowane w strefie Akademii Renowacji wyróżniają te targi spośród pozostałych wydarzeń branżowych. A będzie co podziwiać, bowiem w Poznaniu zobaczymy cały przekrój motoryzacji XX wieku. Wśród prezentowanych eksponatów znajdziemy rowery, motorowery, motocykle, samochody, autobusy, ciągniki, wozy policyjne i strażackie a nawet czołgi, pojazdy wojskowe i armatę! Retro Motor Show to doskonały pomysł na spędzenie klasycznego weekendu z rodziną i znajomymi. Do zobaczenia w Poznaniu podczas Retro Motor Show!

Zapraszamy wszystkich fanów klasycznej motoryzacji na jedyne w swoim rodzaju zakończenie sezonu podczas Targów Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW!

Zobacz jak wyglądała klasyczna motoryzacja XX wieku! Zaprezentujemy Wam najpiękniejsze, unikatowe okazy - zabytkowe pojazdy, na widok których szybciej zabije Wasze serce, a w oku zakręci się łezka poruszona wspomnieniami.

Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW to prezentacja kilkuset oldtimerów z minionej epoki. Tych dobrze nam znanych z rodzimej produkcji, jak i modeli z całego motoryzacyjnego świata! Już w październiku klasyczna motoryzacja ponownie zawładnie stolicą Wielkopolski, a targi klasyków RETRO MOTOR SHOW przeniosą nas w czasie i pozwolą zobaczyć najpiękniejsze okazy motoryzacyjnej historii świata!

Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR Show. 26-28 października 2018, Poznań. Spotkania ludzi z pasją.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact