en
pl

Henry Ford na Retro motor Show?

Nie lada gratka szykuje się dla fanów motoryzacji. Podczas Retro Motor Show będziemy mieli okazję zobaczyć pokój oraz warsztat H. Forda!

Nie lada gratka szykuje się dla fanów motoryzacji. Podczas Retro Motor Show będziemy mieli okazję zobaczyć pokój oraz warsztat H. Forda!

Czekać na nas będzie imitacja taśmy produkcyjnej, mechanicy pracujący przy pojazdach oraz sam HENRY FORD! Nie możesz tego przegapić!

Dodatkowo będziemy mieli okazję powrócić do okresu PRL i poczuć się jak w tamtych czasach dzięki scenerii stacji CPN w której znajdować się będą pojazdy milicyjne, samochody rządowe, pojazdy z za żelaznej kurtyny.

Mimo, iż jesień rozpoczęła się jakiś czas temu nie zabraknie wakacyjnego akcentu. Strefa wakacyjna przedstawi nam nietuzinkowe pojazdy z przyczepami oraz wyjątkowe kampery w których poczujemy jak w lecie!

Fani motoryzacji uwielbiający muzykę również znajdą coś dla siebie! Na jednej ze stref przedwojennych oprócz pojazdów z lat 20 będziemy mogli zrelaksować się przy scenie na której zagra pianista.

Wszystko to zobaczycie na stoisku Automobilklubu Wielkopolskiego.

Będzie to ekscytujący weekend! Nie czekaj! Kup już dzisiaj tańszy bilet w przedsprzedaży:

LINK

 

thumbnail_citroen_six-1952r.jpgthumbnail_ford_t_1913.jpgthumbnail_ford_t_1914r.jpgthumbnail_fordquadricycle-002.jpgthumbnail_gaz_czajka-1961r.jpg

2018-10-11