en
pl
home

Auto Nostalgia i Retro Motor Show łączą siły!

Organizator poznańskiego Retro Motor Show – Międzynarodowe Targi Poznańskie nawiązują bliską współpracę z organizatorem Auto Nostalgii w Warszawie.

więcej

Podwójne zaproszenia na czwartkową Cavaliadę

Czekają na Was podwójne zaproszenia na czwartkową Cavaliadę! Śledźcie uważnie naszego Facebooka a dowiecie się jak je zdobyć :)

więcej

Dziękujemy za to, że byliście z nami!

25 347 pasjonatów zgromadziły Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show, które w ten weekend zawładnęły MTP.

więcej

Retro Motor Show Awards rozdane!

Statuetkami Retro Motor Show Awards zostały wyróżnione 3 wyjątkowe auta oraz 4 imponujące stoiska.

więcej

Drugi dzień Retro Motor Show 2017

Tłumy zwiedzających odwiedziły dziś targi Retro Motor Show. Lśniące pojazdy i atrakcje na stoiskach cieszyły oczy, nie mniejszym powodzeniem cieszyła się również fotobudka "retro" i Retro Szafa. Zajrzyjcie do galerii!

więcej

Zobacz film z pierwszego dnia Retro Motor Show!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z pierwszego dnia Retro Motor Show - to zaledwie przedsmak tego, co czeka na Was we wszystkich 6 pawilonach :)

więcej

Pierwszy dzień targów za nami

Pierwszy dzień targów Retro Motor Show 2017 za nami. Na zwiedzających czekały pięknie odrestaurowane eksponaty oraz liczne atrakcje na stoiskach przygotowane przez wystawców. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej

70 LAT CITROËNA TYP H

Citroën Oldtimer Club Polska oraz Citroën Klub Poznań przedstawią jubileuszową kolekcję wyjątkowych modeli historycznych marki – w tym Citroëna Typ H, który obchodzi w tym roku 70 – lecie swego powstania.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact